Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

EMITER Sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.

EMITER Sp. z o.o.

Porcelanowa 27

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach

  • Przygotowywanie raportów, analiz, zestawień na potrzeby Zarządu

  • Zarządzanie wyposażeniem

  • Prowadzenie spraw związanych z umowami, ubezpieczeniami i dokumentacją firmy

  • Koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów, w tym umów

  • Prowadzenie spraw związanych z organizacja wewnętrzną i inwestycjami firmy

  • Przygotowanie wizyt gości oraz organizacja spotkań wewnętrznych

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji między członkami Zarządu, a pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

EMITER Sp. z o.o. Katowice, ul. Porcelanowa 27 www.emiter.net.pl FIRMA Z 30-LETNIĄ TRADYCJĄ, SPECJALIZUJĄCA SIĘ W DOSTAWACH ROZWIĄZAŃ DLA FOTOWOLTAIKI, SIECI TELEINFORMATYCZNYCH, INTELIGENTNEGO DOMU, zatrudni na stanowisko Asystent / Asystentka Zarządu.

Przewiń do profilu firmy