Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Zarządu

Swift Software Development Spółka z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i prowadzenie kalendarza, organizacja spotkań

  • przygotowanie i wysyłka korespondencji, pisanie i korekta tekstów

  • kontakt telefoniczny i osobisty z klientami oraz współpracownikami

  • wsparcie w codziennych zadaniach oraz zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze

Nasze wymagania

  • Lekkie pióro – umiejętność pisania dobrych tekstów i maili

  • Dobra organizacja pracy

  • Dokładność, zaradność i zaangażowanie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolność do szybkiego uczenia się

  • Pozytywne nastawienie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: preferowane UOP (3-4 tyś. PLN netto)

  • Premie i dodatki (bezpłatny lunch i zaopatrzony kącik kuchenny, darmowy parking w centrum Katowic lub dopłata do komunikacji, imprezy firmowe, etc.)

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach

  • Dobrą atmosferę i ciekawych ludzi

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Kogo potrzebujemy?

Szukamy kogoś z zacięciem do organizacji i dobrym piórem, kto będzie dla nas wsparciem w codziennej pracy. Jeżeli jesteś osobą samodzielną i szukasz możliwości rozwoju, nasza firma jest miejscem dla Ciebie :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.