Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

DKS sp. z o.o.

Energetyczna 15

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań i zestawień, przygotowywanie prezentacji,

  • zapewnienie szybkiego i sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy,

  • wsparcie Zarządu w zakresie organizacji spotkań, videokonferencji,

  • przygotowywanie odpowiednich materiałów i informacji niezbędnych przed spotkaniami,

  • przyjmowanie kontrahentów w siedzibie firmy ( w tym gości zagranicznych),

  • pomoc przy organizacji wydarzeń firmowych,

  • wsparcie w zakresie organizacji podróży służbowych (rezerwacja biletów i miejsc w hotelach),

  • bieżąca obsługa korespondencji i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • redagowanie i tłumaczenie dokumentów,

  • uzupełnianie danych w systemie,

  • profesjonalne reprezentowanie biura i dbanie o dobry wizerunek firmy,

Nasze wymagania

  • od kandydatów oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia na podobnym samodzielnym stanowisku,

  • biegłej znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel, Power Point),

  • umiejętności analizy danych i sprawnego wyszukiwania informacji,

  • łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu średnim,

  • odpowiedzialności, sumienności, samodzielności,

  • doskonałych umiejętności organizacyjnych,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek),

  • samodzielne stanowisko umożliwiające rozwój kompetencji osobistych,

  • zróżnicowany zakres zadań,

  • możliwość rozwoju w ramach Firmy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,

  • pracę w miłej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Wiodący dystrybutor na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Przewiń do profilu firmy