Oferta pracy

Asystent/Asystentka Zarządu

DeeZee Sp. z o.o.O firmie

DeeZee Sp. z o.o.

Armii Krajowej 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • • Kompleksowe wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach

  • • Koordynacja przepływu dokumentacji papierowej i elektronicznej oraz korespondencji firmowej

  • • Sporządzanie raportów i zestawień (protokołowanie) po spotkaniach biznesowych

  • • Przygotowanie prezentacji na potrzeby Zarządu

  • • Wsparcie w organizacji podróży służbowych

  • • Przygotowanie wizyt gości oraz organizacja spotkań wewnętrznych

  • • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji między członkami Zarządu, a pozostałymi działami firmy

  • • Prowadzenie kalendarzy (Zarządu, sal konferencyjnych)

  • • Realizacja zakupów na potrzeby Zarządu i pozostałych działów firmy

  • • Wsparcie PR (przygotowywaniem krótkich notatek, wsparcie w prowadzeniu profilu DeeZee na LinkedIn)

Nasze wymagania

  • • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa

  • • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • • Wielozadaniowość, sprawne wyciąganie wniosków i podejmowanie decyzji

  • • Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista

  • • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku w godz. 8-16:00

  • • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • • Dyskrecja w odniesieniu do powierzonych informacji poufnych

  • • Sprawność w wyszukiwaniu informacji

  • • Zamiłowanie do mody będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • • Pracę w młodym, dynamicznym Zespole

  • • Możliwość poznania od wewnątrz jednego z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w Polsce

  • • Nieformalną atmosferę w pracy i brak dress code

  • • Pracę w siedzibie marki, w nowoczesnym biurze w Krakowie

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i efektów wykonywanej pracy

  • • Pracę w firmie internetowej, będącej częścią Grupy Kapitałowe CCC

  • • Opiekę medyczną

  • • Kupony zniżkowe na zakupu w DeeZee, CCC, Eobuwie, Modivo, Gino Rossi

  • • Nielimitowaną ilość pysznej kawy