Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.O firmie

Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

Józefa Marcika 12

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu

  • Administracja firmy

  • Kadry i płace przy współpracy z biurem księgowym

  • Fakturowanie

  • Współpraca z biurem księgowym i urzędami

  • Wsparcie Zarządu

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sekretariacie i/lub księgowości

  • Prawo jazdy

  • Doskonała organizacja pracy

  • Dokładność i zaradność

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • Interesujące wyzwania i projekty

  • Samodzielne stanowisko pracy oraz biuro

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do najnowszej technologii

  • Profesjonalne szkolenia

  • Praca w kameralnym gronie w nowoczesnym biurze

  • Pakiet usług lekarskich w Luxmed

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • platforma e-learningowa

  • karta multisport

Firma Aplixcom Solutions (www.aplixcom.pl) tworzy i oferuje autorski system Aplixcom SCADA-MES (www.scada-mes.pl), który został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Nasza firma jest również partnerem globalnej marki INFOR.

Do naszych klientów należą firmy z Polski i za granicą, które dzięki naszemu rozwiązaniu osiągają poprawę wyników wydajnościowych i jakościowych.

Ze względu na rozwój do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych ludzi z pasją, którzy swój talent chcą wykorzystać w tworzeniu czegoś nowego i wyjątkowego.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj z tytułem Asystent / Asystentka Zarządu.