Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

B BRANDS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kurniki 9

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie pism i odpowiedzi na pisma przychodzące

  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą

  • Zarządzanie procesem obiegu dokumentów księgowych

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

  • Współpraca z kancelarią prawniczą

  • Prowadzenie ewidencji należności, zlecanie przelewów oraz nadzór nad bieżącymi płatnościami

  • Bieżące wsparcie Zarządu we wszystkich działaniach

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne – umiejętność planowania pracy, nadawania zadaniom priorytetów

  • Otwartość, komunikatywność, samodzielność

  • Chęć samorozwoju

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Umowa o pracę / B2B

  • Odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę

  • Biuro w centrum Krakowa ze słodkimi poniedziałkami i owocowymi środami

O nas

B Brands wspiera przedsiębiorców i klientów korporacyjnych poprzez kompleksową obsługę w zakresie cateringu i organizacji eventów firmowych. Promujemy niezawodne rozwiązania, które realnie przekładają się na satysfakcję naszych pracowników i partnerów. Na rynku gastronomicznym działamy od 12 lat. W 2009 roku otworzyliśmy nasz pierwszy lokal – klub bilardowy w Krakowie. Od tamtego czasu nas zespół nieustannie powiększał się o specjalistów i pasjonatów z różnych obszarów. Od 2018 roku działamy wspólnie jako spółka B Brands. Nieustannie wytyczamy nowe cele, poszerzamy portfel naszych marek i świadczonych usług, śmiało patrząc w przyszłość. Obecnie do grupy należy 6 marek.