Asystent / Asystentka Zarządu

Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k.O firmie

Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k.

Stefana Korbońskiego 12

Kraków

Firma Aplixcom Solutions tworzy i oferuje autorski system informatyczny Aplixcom SCADA-MES, który został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Nasza firma jest również partnerem globalnej marki INFOR.

Do naszych klientów należą firmy z Polski i za granicą, które dzięki naszemu rozwiązaniu osiągają poprawę wyników wydajnościowych i jakościowych.

Ze względu na rozwój do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych ludzi z pasją, którzy swój talent chcą wykorzystać w samodzielnym tworzeniu czegoś nowego i wyjątkowego.

W związku z tym do naszej siedziby w Krakowie poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie sekretariatu
  • Administracja firmy
  • Kadry i płace
  • Fakturowanie
  • Współpraca z biurem księgowym i urzędami
  • Wsparcie marketingu

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sekretariacie i/lub księgowości

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Praca w nowoczesnym biurze w kameralnej atmosferze
  • Możliwość systematycznego szkolenia
  • Dostęp do najnowszej technologii
  • Prywatną opiekę medyczną

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy