Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

AJ PROMOTION Adam Jakubczak

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Piotrkowska 270, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna

Piotrkowska 270

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów

  • kontrola zarządzanych nieruchomości

  • bieżąca współpraca z Właścicielami nieruchomości i Najemcami, udział w spotkaniach

  • kontrola realizacji zakresu obowiązków wynikającego z umowy o zarządzanie, dbałość o dotrzymywanie terminów w niej zawartych

  • weryfikacja realizacji kontraktów przez firmy serwisowe, zwłaszcza w zakresie obsługi technicznej

  • koordynowanie procesu raportowania miesięcznego/kwartalnego

  • przygotowywanie zestawień i analiz na życzenie Klienta

  • kontrola kosztów i akceptacja faktur kosztowych, udział w realizacji procesu płatności

  • udział w procesie przejmowania nieruchomości w zarządzanie

  • kontakt z kontrahentami obsługującymi nieruchomości

Nasze wymagania

  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

  • bardzo dobry angielski w mowie i piśmie

  • doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność

  • prawo jazdy kategorii B

  • zdolność do pracy pod presją czasu

  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami

  • znajomość pakietu Office

  • miejsce zamieszkania: Łódź lub okolice

To oferujemy

  • umowę o pracę / umowa zlecenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • prywatną opieka zdrowotna

  • przyjazną i wspierająca kulturę firmy, wsparcie i pomoc przełożonych oraz współpracowników

  • pracę w dobrej atmosferze, ze zmotywowanym zespołem i z możliwościami dalszego rozwoju

  • auto do dyspozycji

O nas

Biuro nieruchomości AJ Promotion świadczy profesjonalne usługi reklamowe związane z rynkiem nieruchomości w Polsce.

Zajmujemy się opieką i zarządzaniem mieszkaniami na terenie Łodzi.