Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka Zarządu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lubin
    Lubin, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Asystenta/Asystentki Zarządu.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Biura Zarządu,
  • Wykonywanie prac kancelaryjnych i sekretarskich dla Zarządu i dyrektorów pionów,
  • Opieka nad gośćmi Spółki,
  • Przygotowywanie dokumentacji na spotkania Zarządu,
  • Prowadzenie ewidencji i archiwizacja zarządzeń i poleceń Dyrektora Generalnego, dyrektorów pionów,
  • Obsługa sekretarska spotkań, współpraca w organizowaniu uroczystości i imprez okolicznościowych,
  • Obsługa korespondencji, opiniowanie dokumentów, sporządzanie prezentacji,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a podległymi działami,
  • Udział w tworzeniu procedur/instrukcji i regulaminów wewnętrznych Spółki,
  • Nadzór nad zapleczem biurowym sekretariatu i zaplecza kuchennego,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i pracy pod presją czasu.

Pracodawca oferuje

  • Opieka medyczna,
  • Dofinansowanie dojazdów,
  • Bardzo bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Ubezpieczenia grupowe,
  • Dodatkowe świadczenia emerytalne,
  • Dodatkowe świadczenia płacowe,
  • Szkolenia,
  • Dofinasowanie studiów,
  • Dofinansowanie nauki języków obcych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dodatkowe świadczenia płacowe
  • dofinansowanie studiów

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Asystent/Asystentka Zarządu, Lubin