Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

NEED STUDIO Sp. z o.o.

Krakowskie Przedmieście 53

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca realizacja zadań asystenckich zleconych przez Zarząd

  • koordynacja zamówień i wysyłki towaru

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi firmy

  • sporządzanie zestawień i raportów

  • obsługa spotkań biznesowych, organizacja i rozliczanie podróży służbowych

  • logistyczne i administracyjne wsparcie biura w codziennych zadaniach

  • ścisła współpraca z księgowością

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programów Microsoft Office

  • bardzo dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

  • skrupulatność, odpowiedzialność, dokładność

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • praca w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00)

  • przyjazną atmosferę i nowoczesne, komfortowe biuro w centrum miasta (przestrzeń kreatywna LuCreate)

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • udział w ciekawych wydarzeniach branży kreatywnej

  • rozwój kwalifikacji zawodowych i pracę pełną wyzwań

O nas

NEED STUDIO Sp. z o.o. to biuro projektowe specjalizujące się w usługach z zakresu designu produktowego, projektowania graficznego oraz brandingu. Współpracujemy zarówno z dużymi polskimi markami, jak i lokalnymi małymi przedsiębiorstwami. Jesteśmy częścią kolektywu kreatywnego Fundacji LuCreate, skupiającego najlepsze pracownie projektowe w regionie. Równolegle współtworzymy firmę produkcyjną REVE Production, zajmującą się wytwarzaniem mebli.