Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

CTNT Polska Sp. z o.o.

  • Vetterów 1
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Vetterów 1

Lublin

Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii jest firmą zajmującą się projektowaniem, wykonawstwem i optymalizacją maszyn oraz systemów dla przemysłu produkcyjnego.

Nasi pracownicy, to zespół młodych, zgranych ludzi, otwartych i chętnych do współpracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • administracyjna obsługa biura;
  • archiwizacja i przechowywanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • koordynacja poprawnego obiegu dokumentów w tym faktur;
  • współpraca z biurem rachunkowym i kancelarią prawną;
  • obsługa programu księgowo-magazynowego, w tym wystawianie faktur;
  • realizacja zamówień/zakupów dla potrzeb Spółki;
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu;
  • organizowanie spotkań, podróży służbowych;
  • sporządzanie ofert handlowych dla klientów we współpracy z pracownikiem merytorycznym;
  • współpraca z agencjami marketingowymi i prasą;
  • współpraca z organami administracyjnymi.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (licencjat / magister) lub w ostatni/przedostatni rok studiów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nienaganna kultura osobista;
  • dobra lub bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (min. B2/C1)
  • multizadaniowość i gotowość na szybko zmieniające się okoliczności;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office w tym MS Excel;
  • prawo jazdy kat.B

MILE WIDZIANE:

  • dobra lub bardzo dobra znajomość drugiego języka - niemieckiego/angielskiego w zależności od języka wiodącego;
  • doświadczenie w pracy biurowej – na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy na (jakimkolwiek) programie księgowym

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • służbowy telefon komórkowy;
  • trzynastą pensję.

Ogłoszenie archiwalne