Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka zarządu

STOMIL OLSZTYN S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69A

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie operacyjne Zarządu;

  • Współpraca ze wszystkimi działami Klubu;

  • Prowadzenie terminarza i obsługa spotkań;

  • Obsługa Sali VIP podczas meczów;

  • Zarządzanie korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną;

  • Kontrola prawidłowego przepływu informacji;

  • Nadzór nad dokumentami;

  • Przygotowywanie i redagowanie pism, raportów;

  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz Pocztą Polską;

  • Planowanie i realizowanie zakupów artykułów biurowych i innych;

  • Przygotowywanie sprawozdań oraz zestawień na potrzeby Zarządu;

  • Współpraca przy organizacji Posiedzeń Zarządu oraz Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziani studenci);

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz ustalania priorytetów;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;

  • Wysoka kultura osobista, terminowość.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • W przypadku studentów elastyczne godziny pracy;

  • Możliwość realizacji części zadań zdalnie;

  • Możliwość rozwoju;

  • Poznanie funkcjonowania klubu piłkarskiego;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.