Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka Zarządu

IFM ECOLINKO firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja przepływu informacji;
  • Ewidencjonowanie obiegu dokumentów zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy;
  • Przygotowanie pism, prezentacji, zestawień i tłumaczeń, raportów;
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy;
  • Nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów, raportów i informacji;
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonego;
  • Organizowanie konferencji i spotkań biznesowych;
  • Organizowanie podróży służbowych (zamawianie biletów lotniczych, rezerwacja miejsc hotelowych, transport samochodowy w kraju docelowym, rezerwacja biletów kolejowych);
  • Pośrednictwo w wewnętrznych i zewnętrznych kontaktach przełożonego.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);
  • Udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Asystentki (Asystentka Dyrektora, Asystentka Prezesa, Executive Assistant) w międzynarodowej organizacji o rozbudowanej strukturze (mile widziane referencje),
  • Wykształcenie wyższe;
  • Samodzielność, pro-aktywność, dynamizm w działaniu oraz elastyczność;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;
  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków;
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia;
  • Koleżeńską atmosferę;
  • Wsparcie merytoryczne i obecność opiekuna „tzw buddy”.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ok.600 osób i bardzo aktywnie się rozwija - uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów.

Asystent / Asystentka Zarządu, Północna 6, Opole