Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

CODEFUSION Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Armii Krajowej 16

Opole

Twój zakres obowiązków

Będziesz pomagać we wszystkich aspektach prowadzenia biura w średniej wielkości software house. Będziesz pierwszą osobą, która zdejmie część obowiązków z głów zarządu. W związku z tym zakres obowiązków będzie szeroki i m.in. będzie zawierał:

1. Pomoc i nadzorowanie rekrutacji

2. Organizacja i kontrolowanie urlopów

3. Organizacja imprez, rezerwacji firmowych

4. Pomoc w organizacji workshopów, eventów i spotkań z klientami

5. Dbanie o materiały biurowe - zaopatrzenie w podstawowe narzędzia biurowe

6. Organizacja wyjazdów służbowych

7. Fakturowanie klientów

8. Kwerendy płacowe na portalach ogłoszeniowych

9. Zarządzanie firmowymi środkami transportu (przeglądy/ubezpieczenia)

10. Ewidencja zasobów firmowych i licencji

11. Dbałość o wizerunek firmy, public relations, prowadzenie social media

12. ...

Nasze wymagania

  • otwarta głowa na karku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • uposażenie adekwatne do zakresu obowiązków (zgodne z trendami w IT)

  • zarząd z otwartą głową na karku

O nas

W CODEFUSION z pasją tworzymy różnego rodzaju oprogramowanie. Spektrum naszego działania jest bardzo szerokie. Tworzymy biznesowe aplikacji finansowych, inżynierskie programy dla budownictwa czy też oprogramowanie dla IoT.

Nasza grupa to zapaleni pasjonaci, którzy chcą pracować wykorzystując najnowsze technologie, w ciekawych projektach, w zdrowej atmosferze, wśród najlepszych programistów. Misją firmy CODEFUSION jest tworzenie oprogramowania najwyższej jakości. Realizujemy ją dzięki zgranemu zespołowi oraz ogromnej wiedzy eksperckiej w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Nie boimy się trudnych wyzwań i wierzymy w lepsze oprogramowanie, które satysfakcjonuje klienta i spełnia jego wysokie wymagania.

Praca u nas jest trudna, ale satysfakcjonująca. Dbamy o to, żeby pracownicy czuli sprawczość swoich działań w powierzonym projekcie.