Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

KUPIEC POZNAŃSKI S.A.

plac Wiosny Ludów 2

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu (odbieranie telefonów, udzielanie informacji, obsługa gości),

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • Dbanie o zaopatrzenie biura w materiały biurowe i spożywcze,

  • Obsługa urządzeń biurowych,

  • Samodzielna realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonych,

  • Prowadzenie terminarza spotkań Członków Zarządu,

  • Zbieranie i przetwarzanie informacji potrzebnych do przygotowania protokołów, raportów i zestawień,

  • Przygotowywanie pism i dokumentów na potrzeby Zarządu,

  • Wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno – organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów,

  • Obowiązkowość i pełne zaangażowanie w powierzone zadania oraz dokładność w wykonywaniu zadań,

  • Doskonała organizacja własnej pracy, umiejętność pracy nad wieloma zagadnieniami jednocześnie,

  • Radzenie sobie ze stresem i presją czasu,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu.