Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

Justyna Sprawka Brand Consulting

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Zespołu w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych

  • Koordynacja projektów biznesowych

  • Koordynacja procesu rozliczania podróży służbowych i wydatków

  • Zarządzanie przestrzenią biurową

  • Kompleksowe przygotowywanie i obsługa spotkań firmowych, szkoleń, konferencji, eventów

  • Aktywny udział w rozwoju firmy i realizacja projektów organizacyjnych

  • Zarządzanie budżetem biura

  • Obsługa sklepu internetowego i wpływających zamówień

  • Kompleksowa obsługa Klientów firmy (kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty, wystawianie faktur, wysyłanie korespondencji, udzielanie informacji zwrotnej)

  • Administrowanie plikami i kontami firmowymi

  • Współpraca z podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Lubisz pracować z ludźmi ale równocześnie nie przerażają Ciebie faktury i exele. Posiadasz w tym obszarze minimum 2- letnie doświadczenie

  • Posiadasz umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów

  • Jesteś przedsiębiorczy i zaangażowany

  • Lubisz czuć się częścią zespołu, masz odwagę przedstawiać swoje pomysły, walczyć o trudne projekty

  • Cechujesz się nienaganną kulturą osobistą

  • Posiadasz wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy (koniecznie!)

To oferujemy

  • B2B lub umowa o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

    O nas

    Flip Na Pierwotnym International Agency - firma zajmująca się profesjonalnym inwestowaniem na rynku pierwotnym.