Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

VERSIM S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy

  • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji między Zarządem a pozostałymi pracownikami i działami

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

  • Przygotowywanie raportów

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu firmy

  • Organizacja podróży służbowych oraz spotkań biznesowych na terenie kraju i za granicą (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych)

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • Obsługa spotkań biznesowych, szkoleń oraz wizyt gości

  • Wsparcie działu sprzedaży i marketingu

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenie w prowadzeniu biura na zbliżonym stanowisku lub jako Asystentka Zarządu

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomii lub zarządzania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie – warunek niezbędny

  • Analityczne myślenie

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność efektywnego zarzadzania czasem

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

  • Biegła obsługa pakietu Office i urządzeń biurowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Język angielski

  • Możliwość rozwoju osobistego

VERSIM S.A.

VERSIM S.A. jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych wiodących światowych producentów takich jak: Extreme Networks, FAMOC, Gigaset Communications, Swivel Secure, Osirium, Relay2.

Gruntowna wiedza o rynku, klientach, działaniach marketingowych na przestrzeni wielu lat łączy się w VERSIM z głęboką wiedzą merytoryczną, popartą praktyką. Te elementy przekładają się na potencjał rozwoju i zaufanie, jakim VERSIM jest darzony zarówno przez długoletnich, jak i nowych, świeżo rozpoczynających współpracę partnerów. Dystrybutor intensywnie wspiera i promuje na polskim rynku rozwiązania swoich producentów, a budując swoją pozycję, stawiając na elastyczność i realizację potrzeb partnerów, śledzi rynek i zaspokaja jego potrzeby, podążając za trendami.

W odpowiedzi na te potrzeby aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Asystent / Asystentka Zarządu.

Przewiń do profilu firmy