Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

MY BETREUUNGSKRAFT sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Z racji na specyfikę branży wymagana jest również dyspozycyjność po godzinach pracy.
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami niemieckimi (głównie mailowy)

  • kontakt z aktualnymi partnerami niemieckimi (mailowy i telefoniczny)

  • prowadzenie dokumentacji biurowej

  • tłumaczenia z j. niemieckiego na j. polski

  • koordynacja transportów pracowników z Polski do Niemiec

  • aktywne poszukiwanie nowych partnerów biznesowych z Niemiec

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra/biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie w branży opiekuńczej (dodatkowy atut)

  • Znajomość systemu HRappka (mile widziana)

  • Szukamy osoby kontaktowej, nie bojącej się nowych wyzwań

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • system premiowania po okresie próbnym

  • stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku

  • pracę w energicznym, młodym i rozwijającym się stale zespole

  • przyjazną atmosferę

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży opiekuńczej, która szuka osób do współpracy ze znajomością j. niemieckiego. Kładziemy nacisk na miłą atmosferę w pracy i dobry kontakt z klientami. Praca jest stacjonarna w biurze w centrum Poznania.