Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

STUDIO ADS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Gromadzka 6A

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja obiegu dokumentów oraz przygotowywanie prezentacji i raportów

  • zarządzanie korespondencją

  • archiwizowanie dokumentów

  • wsparcie w bieżących projektach

  • zarządzanie kalendarzem spotkań

  • organizacja spotkań zarządu

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami

Nasze wymagania

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy, doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań

  • punktualność

  • dokładność i terminowość

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • wysoki profesjonalizm w codziennym działaniu w środowisku biznesowym

  • znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i elastyczność w przypadku sytuacji ad-hoc

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, długofalowa współpraca)

  • nowoczesne i komfortowe biuro w centrum poznańskiego osiedla Winogrady

  • dużą samodzielność działania

  • szansę na rozwój i poszerzenie kompetencji

  • pracę przy interesujących projektach

  • pracę w zgranym zespole

O nas

Studio ADS - polskie biuro architektoniczne z siedzibą w Poznaniu. Założone w 1989 roku przez architekta Piotra Z. Barełkowskiego.

Ważniejsze realizacje:

Sala Ziemi - MTP, Poznań

Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower, Poznaniu

Cinema City Poznań Kinepolis, Poznań

Port lotniczy Poznań-Ławica, Poznań

Strażnica Państwowej Straży Pożarnej - ul. Masztalarska, Poznań

Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar, Poznań

Galeria Handlowa Cuprum Arena, Lubin