Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

RAD-POL Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i załatwianie spraw bieżących spółek

  • Wykonywanie zleceń osób zarządzających

  • Opracowywanie dokumentów i pism

  • Współpraca i koordynacja procesów z firmami działającymi na rzecz spółek w zakresie dostaw materiałów i usług

  • Wyszukiwanie firm do przyszłej współpracy

  • Koordynacja procesu realizacji prac budowlanych zgodnie z harmonogramem, budżetem oraz dokumentacją techniczną

  • Realizacja procesów związanych z uzyskiwaniem dotacji unijnych

  • Pozostałe obowiązki wynikające z prac bieżących firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie

  • Efektywność pracy i zaangażowanie

  • Kreatywność i ambicja

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

O nas

Firma RAD-POL od kilkudziesięciu lat łączy sztukę włoskich mistrzów stylowego wzornictwa meblowego z solidnym polskim wykonaniem. Jest dystrybutorem i producentem ekskluzywnych mebli stylowych. Posiada w swojej ofercie tysiące wzorów i kolorów tkanin dekoracyjnych i obiciowych.