Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka Zarządu

  • Pyskowice, śląskie
  • Asystent
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polmarkus Sp. z o.o.

    Jesteśmy wiodącą firmą dystrybucyjną w branży Piekarsko – Cukierniczo - Lodziarskiej, działającą na rynku polskim i europejskim. Zajmujemy się wprowadzaniem produktów oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługiwanego rynku. Naszą siłę stanowi Zespół doświadczonych specjalistów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy

    Miejsce pracy: Pyskowice

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja zadań i projektów zleconych przez Zarząd
    • Współpraca z instytucjami budżetowymi i jednostkami terytorialnymi w zakresie pozwoleń i decyzji
    • Redagowanie pism, biznes planów, przygotowywanie prezentacji
    • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
    • Prowadzenie kalendarza spotkań
    • Koordynacja obiegu dokumentów
    • Wsparcie bieżących prac Zarządu
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Umiejętność analizy danych (dodatkowy atut)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych
    • Bardzo dobrą organizację pracy, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
    • Znajomość pakietu Office
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Praca na podstawie umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.