Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka Zarządu

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Asystent
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna
    Miejsce pracy: Ruda Śląska
    Nowe myślenie dla czystego jutra.

    Kim jesteśmy?

    PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

    PreZero Service Południe jest jednym z oddziałów Grupy Tönsmeier w Polsce. Siedziba główna znajduje się w Rudzie Śląskiej. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom dzielnie realizuje projekty u każdego z klientów.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku, której misją jest zachowanie zdrowego środowiska naturalnego,
    • Umowę o pracę,
    • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie wypoczynku).

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie kalendarzami spotkań przełożonych,
    • Przygotowywanie prezentacji dla Zarządu,
    • Przygotowywanie zestawień i analiz,
    • Wsparcie w bieżących zadaniach i projektach Zarządzanie komunikacją wewnętrzną i przepływem informacji w firmie,
    • Organizacja wyjazdów służbowych i spotkań,
    • Obsługa korespondencji,
    • Inne zadania administracyjne.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie MS Power Point i Excel,
    • Preferowana znajomość systemu SAP,
    • Umiejętność pacy pod presja czasu,
    • Pro-aktywność i zaangażowanie,
    • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów.