Oferta pracy

Asystent/Asystentka Zarządu

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Wirażowa 37. 02-158 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Asystent/Asystentka ZarząduNumer ref.: 20/2021

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz oraz notatek ze spotkań
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Członkiem Zarządu a Menedżerami
  • Organizacja spotkań wewnętrznych, zewnętrznych oraz podróży służbowych
  • Nadzór nad procesem obiegu dokumentów i informacji wewnątrz organizacji
  • Bieżąca współpraca z biurem regionalnym
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Prowadzenie korespondencji biznesowej oraz kalendarza spotkań
  • Sporządzanie tłumaczeń PL-ENG, ENG-PL

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Asystentki/Asystenta Zarządu (doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji będzie dodatkowym atutem)
  • Znasz język angielski w mowie i w piśmie na poziomie bardzo dobrym (pozwalającym na swobodną komunikację biznesową)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel, Power Point)
  • Potrafisz myśleć analityczne i masz doświadczenie w przygotowywaniu raportów
  • Kontakt z osobami na różnych szczeblach zarządzania nie stanowi dla Ciebie wyzwania
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Twoje mocne strony to:
    • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Komunikatywność i otwartość
    • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie oraz pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Lojalność, wysoki poziom kultury osobistej, etyka zawodowa

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • Programy szkoleniowe
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy