Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Trend Capital sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawie, 01-205, ul. Młynarska 7. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

TREND CAPITAL sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Młynarska 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Młynarska 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu - poczty przychodzącej i wychodzącej

  • skanowanie dokumentacji pożyczkowej

  • obsługa CRM

  • rejestrowanie wpłat, monitorowanie płatności

  • kontakt z księgowością - monitorowanie prawidłowości dokumentów kosztowych i sprzedażowych

  • asysta w pracy członków zarządu

  • katalogowanie dokumentacji i prowadzenie jej ewidencji, opisywanie dokumentów

  • kontakt z Klientami wnioskującymi o finansowanie

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • przygotowywanie pism na zlecenie przełożonych

  • ustalanie terminarza spotkań członków zarządu

  • obsługa spotkań

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy office managera/asystenta/asystentki w instytucji finansowej, biurze księgowym, biurze nieruchomości/kancelarii prawnej

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętności interpersonalne pozwalające na łatwą komunikację z pozostałym działami firmy

  • język angielski na poziomie bardzo dobrym

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków

  • odnajdywanie się w sytuacji różnorodnych obowiązków

  • gotowość do pracy w młodym, dynamicznym zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny, dalej umowa na czas nieokreślony),

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia pracowników i ich rodzin

O nas

Spółka działa w branży finansowej, od 3 lat - na terenie Warszawy. Pożyczki dla przedsiębiorców pod zabezpieczenie nieruchomości.