Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

Matic SA

  • Puławska 300A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Matic SA

Puławska 300A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie telefonów i przełączanie rozmów;

  • udzielanie informacji i przekazywanie wiadomości do adresatów;

  • zarządzenie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • pomoc w przygotowywaniu materiałów na spotkania (drukowanie, kserowanie dokumentów);

  • obsługę urządzeń biurowych (fax, skaner, xero)

  • obsługę spotkań;

  • prowadzenie terminarza

  • inne prace biurowe zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (pismo, mowa);

  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych oraz programów komputerowych;

  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności;

  • umiejętności zachowania dyskrecji i taktu;

  • wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • przeszkolenie i przygotowanie do stanowiska pracy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

O nas

Firma Matic SA działa na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych usług oraz rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarach obronności i bezpieczeństwa Państwa.