Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

ATLANTI NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ostra 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 06 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Ostra 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji: ogłoszeń,

  • pism, uchwał, zawiadomień, korespondencji, umów z podwykonawcami, itp.

  • przygotowywanie zestawień ofertowych

  • archiwizowanie dokumentacji

  • uczestniczenie w spotkaniach z mieszkańcami,

  • zarządami Wspólnot Mieszkaniowych, z firmami podwykonawczymi

  • wizytacje nieruchomości

  • pomoc w nadzorze nad firmami podwykonawczymi

  • zdobywanie wiedzy merytorycznej i doświadczenia

Nasze wymagania

  • Mile widziana wiedza teoretyczna związana z zarządzaniem nieruchomościami

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów

  • Komunikatywność, otwartość w działaniu, organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb pracownika

  • Możliwość nauki od najlepszych specjalistów w branży

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Kontynuowanie pracy i rozwój w strukturach firmy na stanowisku administratora i zarządcy nieruchomości

  • Dostęp do najnowszych narzędzi wspomagających pracę zarządcy.

O nas

Firma Atlanti Nieruchomości istnieje na rynku

nieruchomości od 2012 roku i stale się rozwija. Zespół Atlanti specjalizuje się

głównie w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi oraz w prowadzeniu

gospodarki finansowej nieruchomości na terenie Warszawy i okolic.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznie

rozwijającej się firmie, która przede wszystkim ceni sobie dobrą atmosferę i

budowanie trwałych relacji, to dobrze trafiłeś. Gwarantujemy możliwość

stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, realizację ambitnych zadań i

rozwój merytoryczny pod okiem doświadczonych zarządców nieruchomości oraz

specjalistów finansowych. Jeżeli nie lubisz nudy i sztampy oraz nie boisz się

wyzwań, to zapraszamy do naszego zespołu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV

Uprzejmie

prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę.