Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

Caterings sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
3 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Saska 103, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 12 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Saska 103

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wyliczeń prowizji dla klientów

  • Wystawianie faktur

  • Aktualizacja budżetu firmy

  • Współpraca z biurem księgowym

  • Przygotowanie zestawienia źródeł dochodów i źródeł kosztów (w oparciu o program ‘wFirma’)

  • Archiwizacja umów i dbanie o obieg dokumentów

  • Prace administracyjne i zarządzanie biurem

  • Pomoc w organizacji wydarzeń firmowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Skrupulatność i zorientowanie na szczegół

To oferujemy

  • Dowolną formę współpracy (UoD, UZ, UoP, FV)

  • Początkowe widełki 3000 - 5000 zł na rękę w zależności od umiejętności i doświadczenia

  • Duże zniżki na catering dietetyczny naszych klientów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Opieka weterynaryjna dla psa/kota

  • Możliwość pracy z biura na Saskiej Kępie, zdalnie lub hybrydowo

  • Płatne dni urlopowe (20 lub 26)

  • Nielimitowane wejścia dla Ciebie i Twoich bliskich do klubu AeroSquash

O nas

Jesteśmy multidyscyplinarną grupą profesjonalistów, których misją jest wspieranie cateringów dietetycznych w kompleksowym zarządzaniu procesami firmy. Caterings jest najbardziej zaawansowanym systemem tego typu w Polsce, aktualnie wkraczającym na rynek europejski, z czego wszyscy jesteśmy bardzo dumni.