Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

RS ENERGY sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w Spółce

  • Przygotowywanie pism, raportów oraz prezentacji

  • Współpraca z Zarządem oraz innymi Pracownikami Spółki

  • Prowadzenie kalendarza Zarządu oraz obsługa spotkań biznesowych

  • Prowadzenie sekretariatu

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła obsługa komputera oraz programów biurowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • stałą pracę w energicznie rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim

  • dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy i oprogramowania

  • konkurencyjne wynagrodzenie

O nas

RS Energy to doświadczona spółka działająca w obszarze projektowania i doradztwa technicznego na terenie Polski i Europy. Aktywna jest głównie w obszarach realizacji przedsięwzięć rozbudowy sieci przesyłu i dystrybucji paliw, energii oraz innych projektów infrastrukturalnych.