Oferta pracy

Asystent / Asystentka Zarządu

PreZero Polska Sp. z o.o.

  • Zawodzie 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Zawodzie 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości Biura i Recepcji;

  • Realizowanie zadań wynikających z bieżących potrzeb Zarządu (wsparcie ISO);

  • Prowadzenie korespondencji wychodzącej/ przychodzącej do Zarządu Spółki (tworzenie, korekta), przygotowywanie powierzonych dokumentów;

  • Planowanie i organizowanie podróży służbowych Zarządu;

  • Organizowanie stanowisk pracy, zakup sprzętu biurowego, kontakt z dostawcami;

  • Koordynacja zamówień wizytówek oraz przygotowywanie tabliczek informacyjnych.

  • Koordynacja pracy Pracowników Recepcji;

  • Nadzór nad jakością usług wykonywanych przez firmę sprzątającą;

  • Dbałość o czystość i wygląd biura zgodnie z przyjętymi standardami;

  • Współpraca i ustalanie warunków współpracy z dostawcami usług i towarów dla biura w celu realizacji powierzonych zadań;

  • Organizacja spotkań biznesowych (rezerwacja i przygotowanie sal konferencyjnych, koordynacja cateringu itp.)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1/B2;

  • Rzetelność, samodzielność, pracowitość;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

  • Umiejętność obsługi i pracy z komputerem (MS Office i Internet).

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. studia podyplomowe, kursy specjalistyczne, języki obce);

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, taż zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy