Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka zarządu

B-DROIX sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Studencka 31

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji związanej z działalnością Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,

  • komunikacja z biurem księgowym oraz koordynowanie dokumentacji księgowej,

  • komunikacja z działem kadr biura księgowego i koordynowanie dokumentacji kadrowej,

  • planowanie i zamawianie materiałów projektowych oraz biurowych,

  • zarządzanie komunikacją mailową i projektową pomiędzy pracownikami firmy,

  • przygotowywanie raportów z niektórych obszarów działalności firmy dla Zarządu,

  • współpraca administracyjna przy przygotowywaniu dokumentacji projektowej i raportów prac badawczych (koordynacja i formatowanie dokumentów),

  • monitorowanie rynku zamówień publicznych, projektów unijnych i innych platform branżowych,

  • koordynacja bieżących zadań marketingowych i komunikacji branżowej w Social media,

  • bieżąca obsługa biura Zarządu, koordynowanie spotkań, przygotowanie pism wychodzących z firmy,

  • inne zadania administracyjne na zlecenie Zarządu.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz dokładność jej realizacji,

  • biegłość w obsłudze Microsoft Office w szczególności Microsoft Word,

  • znajomość języka angielskiego w piśmie, komunikacja w języku angielskim będzie atutem,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w małym lub średnim przedsiębiorstwie minimum rok, poparte referencjami,

  • wykształcenie minimum średnie ze szkołą policealną lub pomaturalną, wykształcenie wyższe będzie atutem,

  • umiejętność w planowaniu zadań i celów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z elastycznymi godzinami pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o profilu B+R (badania i rozwój), doświadczenie w pracy przy dużych projektach współfinansowanych z funduszy unijnych,

  • twórczy wpływ na rozwój firmy,

  • pracę w bardzo doświadczonym zespole,

  • możliwości rozwoju umiejętności i kompetencji.

O nas

B-Droix Sp. z o.o.

Jesteśmy innowacyjną firmą B+R specjalizującą się w budowaniu rozwiązań i doradztwie w zakresie wskazywania kierunków rozwoju, budowania przewagi konkurencyjnej, wdrażania innowacji i pozyskiwania środków na badania i rozwój w przedsiębiorstwach.

Więcej informacji na: www.b-droix.com