Asystent/Asystentka Zarządu

UMO Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój Sił Zbrojnych i Służb Porządkowych RP oraz idące za tym potrzeby pozyskiwania nowych zaawansowanych technologii na użytek wojskowy i policyjny, w 1997 roku do istnienia powołana została firma UMO. Spółka szybko dołączyła do rynkowej czołówki dostawców artykułów zbrojeniowych, w szczególności wpasowując się w niszę rynkową w postaci Wojsk Specjalnych oraz Jednostek Specjalnych Policji.

Główne obowiązki

  • Organizacja i koordynowanie pracy w zakresie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu.
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w Spółce oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji.
  • koordynowanie procesu obiegu dokumentów oraz archiwizacji dokumentacji.
  • Prowadzenie kalendarza członków Zarządu, umawianie spotkań oraz redagowanie pism w imieniu Zarządu.
  • Zarządzanie delegacjami oraz rezerwacja hoteli na potrzeby podróży służbowych pracowników.
  • Organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także gości Biura Zarządu.
  • Realizacja zadań zleconych przez Zarząd oraz wykonywanie prac wspomagających pozostałe działy.
  • Nadzór nad korespondencją z partnerami biznesowymi

Wymagania

  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz programów MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Wysoka kultura osobista, otwartość, dyspozycyjność, skrupulatność.

Oferujemy

  • wymiar godzin: pełen etat (8H) / umowa o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole w branży zbrojeniowej.
  • godziny pracy: 09.00 - 17.00
  • miejsce pracy: Nowoczesne biuro, Warszawa Powiśle
  • wynagrodzenie: 4000-5000 netto

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UMO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy