Oferta pracy

Asystent/Asystentka Zarządu

ASPEKT INVESTMENT sp. z o.o.O firmie

5 000‐6 500 zł brutto / mies.
  • Towarowa 35
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ASPEKT INVESTMENT sp. z o.o.

Towarowa 35

Warszawa

Firma zajmująca się finansowaniem przedsiębiorstw oraz obrotem nieruchomościami poszukuje osoby na samodzielne stanowisko Asystent/Asystentka Zarządu.

OPIS STANOWISKA

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • bieżącą organizację pracy w biurze,
  • prowadzenie kalendarza spotkań zarządu,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami firmy,
  • sporządzanie zestawień dokumentów
  • analiza stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentów do aktu notarialnego
  • przygotowywanie dokumentów księgowych m.in. wystawianie faktur, rozliczenia umów, sprawdzanie sald
  • kontakt z kancelarią prawną, notarialną, księgową
  • zarządzanie nieruchomościami m.in. ubezpieczenia, deklaracje podatkowe, pisma, kontakt ze spółdzielniami
  • prowadzenie spotkań z klientami oraz uczestnictwo w aktach notarialnych.

WYMAGANIA

  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • podstawy księgowości,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • obsługa pakietu Office
  • wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów
  • mile widziane doświadczenie w biurze zarządzającym nieruchomościami, finansowym, bądź księgowym oraz język angielski.

Poszukujemy osoby ambitnej, chcącej się rozwijać, która docelowo będzie w stanie zorganizować własne stanowisko pracy, podejmować decyzję oraz przeprowadzić samodzielnie spotkanie z klientem wraz z przygotowaniem całości dokumentacji przed aktem notarialnym.

OFERUJEMY

  • szkolenie od podstaw,
  • elastyczny grafik pracy,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • praca samodzielna z możliwością szybkiego awansu,
  • wysokie wynagrodzenie (wysoka podstawa + premia od wyniku firmy),
  • praca w stabilnej firmie działającej od wielu lat na rynku,
  • praca w prestiżowej lokalizacji w nowoczesnym apartamentowcu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy