Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

SYNDYKAT EKOLOGICZNY, KULTURALNY I SPORTOWY

500700 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Asystent

Kim jesteśmy? Syndykat Ekologiczny, Kulturalny i Sportowy powstał w celu ochrony i promocji trzech obszarów życia społecznego służących rozwojowi zdrowego, zrównoważonego, świadomego, nowoczesnego społeczeństwa. Obszarami tymi są: ekologia i ochrona środowiska naturalnego, promocja kultury, sztuki i działalności artystycznej, a wreszcie aktywny styl życia i sport. Syndykat powstał z inicjatywy grupy polskich i brytyjskich przedsiębiorców, którzy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu pragną aktywnie działać dla dobra wymienionych wartości, w tym: promując młodych artystów i organizując dla nich stypendia, wspierając obiecujących sportowców i ułatwiając im finansowanie rozwoju sportowego, a wreszcie aktywnie działając na rzecz ochrony środowiska naturalnego poprzez promocję zrównoważonych, proekologicznych form gospodarki, przemysłu, turystyki. Jesteśmy stowarzyszeniem zarejestrowanym w KRS (nr 0000906911).

Młode stowarzyszenie Syndykat Ekologiczny, Kulturalny i Sportowy zaprasza do współpracy w charakterze asystentki/asystenta zarządu. Idealna propozycja jako dodatkowa praca dla studentki/studenta lub innych osób uczących się. Wymiar czasu pracy około 1/5 etatu (rozliczenie godzinowe), elastyczne godziny pracy uzależnione od preferencji pracownika :) Praca może być wykonywana częściowo zdalnie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji tradycyjnej;
  • obsługa korespondencji elektronicznej;
  • obsługa mediów społecznościowych Syndykatu;
  • umieszczanie treści na stronie internetowej Syndykatu;
  • kontakt z kontrahentami i partnerami Syndykatu;

Kogo poszukujemy i czego wymagamy? Poszukujemy osoby z dużą ilością pozytywnej energii, kontaktowej, samodzielnej i aktywnej, potrafiącej nawiązywać poprawne relacje interpersonalne. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w sektorze NGO. Mile widziana jest natomiast co najmniej średnia znajomość języka angielskiego (nie musi być poświadczona certyfikatem), jak też podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Co oferujemy? Pracę w wymiarze około 1/5 etatu (około 30 godz. miesięcznie) z wynagrodzeniem 550-650 zł na rękę (w zależności od ilości rzeczywiście przepracowanych godzin), przyjazne środowisko pracy wśród młodych, ambitnych osób, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze NGO.

Masz pytania? Napisz do mnie! Za rekrutację odpowiada:

Maciek Boguszewski

FB: https://www.facebook.com/maciej.boguszewski.50

Instagram: @maciejboguszewski

e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne