Asystent/Asystentka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    META VENTURES SOCIETÁ A RESPONSABILITÁ LIMITATA INGENIUM POLAND Sp. komandytowo - akcyjna

    Meta Ventures jest funduszem venture capital koncentrującym się na technologicznych projektach z sektora Hardware, Internet of Things i informatycznego. Fundusz inwestuje w spółki na wczesnym etapie rozwoju (start-up’y), a następnie wspiera proces ich rozwoju.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie kilkuosobowego zespołu zarządzającego funduszem w obszarze administracyjnym oraz dokumentacji korporacyjnej funduszu i spółek portfelowych
    • Nadzór korporacyjny – przygotowywanie i weryfikacja dokumentów korporacyjnych związanych z okresowymi zdarzeniami, takimi jak: posiedzenia rad nadzorczych oraz zgromadzenia wspólników.
    • Nadzór nad organizacją i przechowywaniem dokumentacji związanej z dokonywanymi przez Fundusz inwestycjami oraz inną bieżącą działalnością Funduszu;
    • Obsługa dokumentacji księgowo-finansowej - kontakt z dostawcami, kancelarią prawną oraz kancelarią notarialną. Współpraca z księgowością;
    • Koordynacja i przygotowywanie rozliczeń dotyczących wyjazdów służbowych;
    • Organizacja i koordynacja kalendarza spotkań oraz wyjazdów w Polsce i za granicą;
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
    • Obsługa spotkań;
    • Koordynacja pracy biura, w tym odbieranie w niewielkim zakresie połączeń przychodzących.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (część zespołu jest wyłącznie anglojęzyczna);
    • Doświadczenie na stanowisku asystenckim, szczególnie w zakresie obiegu dokumentów korporacyjnych;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Mile widziana znajomość tematyki funduszy inwestycyjnych i/lub start-up’ów.
    • Mile widziane doświadczenie współpracy z podmiotem publicznym (np. dotacje UE).
    • Mile widziane: Obsługa strony internetowej Funduszu oraz profili na portalach społecznościowych
    • Doskonała organizacja, umiejętność dobrego planowania i pracy pod presją czasu;
    • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
    • Możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, załączając swoje CV.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  META VENTURES SOCIETÁ A RESPONSABILITÁ LIMITATA INGENIUM POLAND Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Mińskiej 25 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.