Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka zarządu

PKO UbezpieczeniaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PKO Ubezpieczenia

Chłodna 52

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzasz kalendarzem zarządu, umawiasz i organizujesz spotkania
  • przyjmujesz połączenia telefoniczne i obsługujesz korespondencję przychodzącą i wychodzącą
  • dbasz o prawidłowy obieg dokumentów w spółce
  • organizujesz i rozliczasz podróże służbowe zarządu
  • rozliczasz wydatki zarządu (faktury, wydatki z kart kredytowych itp.)
  • wspierasz procesy związane z komunikacją wewnętrzną

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • znasz pakiet Ms Office
  • chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny

Asystent/Asystentka zarządu, Chłodna 52, Wola, Warszawa