Oferta pracy

Asystent/Asystentka Zarządu

SURVEILY SP. Z O.O.O firmie

3 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)

SURVEILY SP. Z O.O.

aleja Armii Krajowej 2

Wrocław

O NAS:

Surveily sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się Startup z obszaru Smart Factories, który tworzy rozwiązania służące do automatyzacji nadzoru zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze oprogramowanie integruje się z istniejącymi systemami monitoringu aby analizować obraz na żywo przy pomocy sztucznej inteligencji i wizji maszynowej. Działamy na rynku od ponad 2 lat i wdrażamy nasze wielokrotnie nagradzane rozwiązania u klientów z listy Fortune 500. W naszych działaniach wspiera nas ambitny zespół oraz kapitał inwestycyjny.

ASYSTENT/ASYSTENTKA ZARZĄDU

OPIS STANOWISKA:

Szukamy młodej, dobrze zorganizowanej osoby i chętnej do rozwoju w kierunku biznesowym, która na co dzień będzie pełniła następujące obowiązki:

  • Kontakt z klientami strategicznymi i partnerami biznesowymi.
  • Uzupełnianie dokumentów urzędowych i biznesowych.
  • Koordynacja usług zewnętrznych (księgowość, prawnik).
  • Przygotowywanie dokumentacji finansowej.
  • Wdrażanie i nadzorowanie procesów wewnętrznych.
  • Prowadzenie harmonogramu działań, organizacja spotkań oraz podróży służbowych.
  • Research rynku i konkurencji.

WYMAGANIA:

  • Znajomości pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel.
  • Dojrzałości emocjonalnej i asertywności.
  • Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów.
  • Dynamiki w działaniu, nastawienia na dokonywanie zmian i usprawnień.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Taktu, dyskrecji, umiejętności dyplomatycznego zachowania.
  • Swoboda w porozumieniu się w języku angielskim w mowie i piśmie (min. B2).
  • Wykształcenia wyższego.
  • Chęć pracy w startupie.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Praca w obszarze międzynarodowej innowacji.
  • Ciekawe wyzwania oraz kluczowy wpływ na rozwój firmy.
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B (do wyboru)
  • Wynagrodzenie 3000-5000 zł netto+ VAT (B2B) w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy w firmie o charakterze startup.
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju w kierunku Business Developer.
  • Karta Multisport.
  • ESOP/Udziały dla pracowników startupu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy