Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

SURVEILY SP. Z O.O.O firmie

3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • aleja Hallera 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

SURVEILY SP. Z O.O.

aleja Hallera 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy młodej, dobrze zorganizowanej osoby i chętnej do rozwoju w kierunku biznesowym, która na co dzień będzie pełniła następujące obowiązki:

  • Kontakt z klientami strategicznymi i partnerami biznesowymi.

  • Uzupełnianie dokumentów urzędowych i biznesowych.

  • Koordynacja usług zewnętrznych (księgowość, prawnik).

  • Przygotowywanie dokumentacji finansowej.

  • Wdrażanie i nadzorowanie procesów wewnętrznych.

  • Research rynku i konkurencji.

Nasze wymagania

  • Znajomości pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel.

  • Dojrzałości emocjonalnej i asertywności.

  • Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów.

  • Dynamiki w działaniu, nastawienia na dokonywanie zmian i usprawnień.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Taktu, dyskrecji, umiejętności dyplomatycznego zachowania.

  • Swoboda w porozumieniu się w języku angielskim w mowie i piśmie (min. B2).

  • Wykształcenia wyższego.

  • Chęć pracy w startupie.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Praca w obszarze międzynarodowej innowacji.

  • Ciekawe wyzwania oraz kluczowy wpływ na rozwój firmy.

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B (do wyboru).

  • Wynagrodzenie 3000-5000 zł netto+ VAT (B2B) w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Miła i przyjazna atmosfera pracy w firmie o charakterze startupu.

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju w kierunku Business Development.

  • Karta Multisport.

  • ESOP/Udziały dla pracowników startupu.

Surveily sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się Startup z obszaru Smart Factories, który tworzy rozwiązania służące do automatyzacji nadzoru zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze oprogramowanie integruje się z istniejącymi systemami monitoringu, aby na żywo analizować obraz przy pomocy sztucznej inteligencji i wizji maszynowej.

Działamy na rynku od ponad 2 lat i wdrażamy nasze wielokrotnie nagradzane rozwiązania u klientów z listy Fortune 500. W naszych działaniach wspiera nas ambitny zespół oraz kapitał inwestycyjny.

Przewiń do profilu firmy