Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Zarządu

VACO RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrowskiego 44

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Szukamy Asystenta/ki, dla której/którego praca na tym stanowisku będzie przygodą wg scenariusza pisanego życiem naszej Firmy – VACO Retail.

Doświadczenia zebrane w innych firmach pomogą umiejętnie poruszać się w agendzie wypełnionej zróżnicowanymi zadaniami. Przyda się umiejętność słuchania, cierpliwość, niekonwencjonalne myślenie i życiowa mądrość, aby móc rozwiązywać nieprzewidziane sytuacje.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

• Ścisła współpraca z Prezesem Zarządu oraz pomoc w organizacji jego pracy

• Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

• Prowadzenie działań administracyjno – biurowych, m.in. przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji i dbanie o jej właściwy obieg, zamówienia środków trwałych, zarządzenie przestrzenią biurową

• Przygotowywanie raportów i zestawień na podstawie wewnętrznych baz danych oraz informacji zebranych z innych działów firmy (cyklicznie i ad hoc),

• Zbieranie ofert i materiałów dot. zakupów produktów i usług (np. ubezpieczenia, usługi sprzątania)

• Organizacja pracy i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w firmie zasadami oraz wg własnej inicjatywy

A NAJWAŻNIEJSZYM ZADANIEM JEST – ZOSTANIE DOBRYM DUCHEM ZESPOŁU VACO 😊

Nasze wymagania

Praca na tym stanowisku czeka na Ciebie, jeśli na powierzone zadania patrzysz w charakterze wyzwań, a nie problemów a ponadto:

• Masz ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne, potrafisz współpracować z ekspertami, kadrą zarządzającą i kluczowymi Partnerami i Klientami firmy,

• Fajnie, gdybyś miał/a doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

• Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office (Excel, Word, Power Point), a tworzenie prezentacji multimedialnych sprawia Ci niebywałą przyjemność,

• Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, mile widziana znajomość również języka niemieckiego,

• Masz głowę pełną pomysłów oraz chęć do realizacji ich w ramach naszej marki,

• Łatwo zjednujesz sobie ludzi,

• Wykazujesz inicjatywę, charakteryzuję Cię proaktywność i pasja w codziennej pracy,

• Jesteś nastawiony na realizację celów oraz cechuje Cię silna motywacja do pracy.

To oferujemy

Na co możesz liczyć:

• Bezpieczną i stabilną, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę,

• Szybką ścieżkę decyzyjną, ponieważ ufamy sobie wzajemnie,

• Nowoczesne biuro w Centrum Wrocławia,

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dofinansowanie z ZFŚS,

• Bardzo dobrą, daleką od korporacyjnej atmosferę pracy,

• Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty,

• Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów – Twój głos ma dla nas znaczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

VACO RETAIL jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w swojej branży w Polsce. Zdobyliśmy wiele nagród za innowacyjne produkty. Naszą ofertę z dumą prezentujemy we wszystkich największych sieciach handlowych. Nasz zespół to ludzie zaangażowani w życie firmy, każda z osób jest częścią spójnej całości. Zależy nam na rozwoju pracowników, bo wierzymy że spełniony zespół to gwarancja sukcesu.

Nie stoimy w miejscu – każdego dnia wkładamy CAŁE SERCE w to być jeszcze bardziej EFEKTYWNI!

Przewiń do profilu firmy

Brzmi interesująco? ZAPRASZAMY NA POKŁAD!!!

Pracujemy zespołowo – wzajemnie się wspieramy i inspirujemy.

Jeżeli dla Ciebie również jest to ważne, to aplikuj do nas.