Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Zarządu

INVESTME sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Legnicka 57d

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji,

  • sporządzanie pism i dokumentów,

  • zarządzanie kalendarzem wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • organizacja podróży służbowych (krajowych i międzynarodowych),

  • zarządzanie obiegiem dokumentów księgowych i korporacyjnych,

  • współpraca z biurem rachunkowym,

  • współpraca z kancelarią prawną.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z asystą biurową,

  • aktywne prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

  • znajomość biegłej obsługi komputera oraz sprzętów i programów biurowych,

  • umiejętność organizacji własnej pracy,

  • radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami,

  • umiejętność logicznego myślenia,

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,

  • nienaganna kultura osobista,

  • samodzielność,

  • sumienność,

  • dokładność,

  • umiejętności planowania, a także zarządzania swoim czasem oraz pracą,

  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pakiet sportowy

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie szkoleń