Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / asystentka zarządu

ENSAFE sp. z o.o.

  • Zabierzów (pow. krakowski)

    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednio współpraca z zarządem spółki

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • przygotowanie zestawień, raportów dot. prowadzonych procesów w firmie

  • wybór i wdrożenie systemu ERP oraz systemu do zarządzania magazynem

  • organizacja targów, konferencji w Polsce i zagranicą

  • realizacja projektów zarządu

  • rozwiązywanie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem firmy – od prozaicznych po strategiczne

  • nadzór nad show room’em

  • współpraca z urzędami, bankami i firmami współpracującymi

  • nadzór i rozwój ISO

  • nadzór nad procedurami

  • nadzór nad magazynem i produkcją

  • przygotowywanie przetargów i ich realizacji

  • koordynacja projektów w tym NCBiR, PARP

Nasze wymagania

  • szacunek do wszystkich ludzi oraz duża kultura osobista

  • wykształcenie wyższe

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie

  • komunikatywność i pozytywne usposobienie

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: minimum 5 lat

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę stacjonarną w biurze w Zabierzowie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie

  • pracę w zespole ludzi pozytywnie i optymistycznie nastawionych do życia, dostrzegających rozwiązania a nie problemy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

EnSafe Sp. z o. o. – nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów związanych z dostępnością obiektów dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się. Produkujemy krzesła i materace ewakuacyjne (Produkt Polski), które umożliwiają bezpieczną i szybką ewakuację osób o ograniczonej zdolności poruszania się w przypadku konieczności ewakuacji z budynku. Nasza główna siedziba mieści się w Zabierzowie k. Krakowa i zatrudniamy obecnie 25 osób.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

UWAGA: CV osób, które nie wypełnią ankiety podczas aplikowania nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacyjnym