Logo Pracuj.pl

Asystent/ Asystentka Zarządu

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.O firmie

  • Zielonka, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

1 Maja 1

Zielonka

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu
  • organizacja i koordynacja kalendarza spotkań
  • organizacja i obsługa spotkań
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • zapewnienie sprawnego obiegu informacji, dokumentacji oraz korespondencji wewnątrz organizacji
  • prowadzenie spraw związanych z delegacjami pracowników
  • kontrola realizacji spraw terminowych w zleconym zakresie
  • redagowanie pism
  • profesjonalna obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • bieżące wsparcie Zarządu Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • umiejętność obsługi komputera (ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność redagowania pism
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • wysoka komunikatywność
  • zdolności interpersonalne
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, zgodnie z art. 30 ust. 2 Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym
  • uzyskana przez pracownika, w trakcie okresu próbnego, nienaganna opinia Komendanta Powiatowego Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania pracownika zgodnie z art. 28 ust. 1 pkt. 3 oraz art. 29 ust.1 pkt.3 ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się procedurze mającej na celu jego uzyskanie

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie administracji
  • znajomość dodatkowych języków obcych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania
  • uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:

- rozpoznania i walki radioelektronicznej,

- dowodzenia i łączności,

- obrony powietrznej,

- elektroniki specjalnej.

Aktualne oferty pracodawcy
12/2022

Asystent/ Asystentka Zarządu, 1 Maja 1, Zielonka