Oferta pracy

Asystent/Asystentka ze znajomością języka niemieckiego

MKM SupportO firmie

6 000‐7 700 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
MKM SUPPORT
DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w renomowanej, międzynarodowej firmie z branży doradczej na stanowisku

Asystent/Asystentka ze znajomością języka niemieckiegoNumer ref.: Nr referencyjny: MKM 135 DE/2020

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej przez naszego Klienta na stanowisku asystenckim będą należały m.in.:

  • wsparcie dwóch partnerów oraz prawników w bieżących sprawach;
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu;
  • edycja i formatowanie dokumentów;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
  • organizacja podróży służbowych oraz prowadzenie kalendarza spotkań;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość j. niemieckiego (poziom C1) w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • dobra znajomość j. angielskiego (poziom B1/B2);
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;
  • wynagrodzenie na poziomie 6000-7700 PLN brutto;
  • bardzo atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów;
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku renomowanych firm międzynarodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że obecnie MKM Support prowadzi procesy rekrutacyjne zdalnie (via Skype, Google Hangouts)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (Al. Jana Pawła II 70, lok. 29, 00-175 Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz (Al. Jana Pawła II 70, lok. 29, 00-175 Warszawa).”

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, pod adresem Al. Jana Pawła II 70 lok. 29, 00-175 Warszawa, email: [email protected] Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy