Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka zespołu marketingu

educarium spółka z o.o.

  • Grunwaldzka 207, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Grunwaldzka 207

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Jakie wyzwania czekają na Ciebie?

• współtworzenie i aktualizacja treści do firmowych stron internetowych

• przygotowywanie opisów produktów i dbanie o ich prezentację w e-sklepie

• tłumaczenie opisów produktów (z jęz. angielskiego) i instrukcji do nich

• pielęgnacja bazy danych (np. towary, klienci)

• edycja graficzna materiałów

• wspólne generowanie pomysłów kreatywnych

• wsparcie działań zespołu marketingu

Nasze wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

• posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• posiadasz tzw. lekkie pióro, lubisz pisać i wzdrygają Cię literówki

• potrafisz przygotować prosty projekt w programie graficznym

• jesteś kreatywny, dobrze zorganizowany i lubisz pracę zespołową

• komunikujesz się swobodnie w języku angielskim

• znasz inne języki? tym lepiej!

• interesujesz się technologiami mobilnymi

• i... sam jesteś mobilny (prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

Czego możesz oczekiwać w zamian?

• zatrudnienie na umowę o pracę od pierwszego dnia

• bogaty pakiet benefitów

• udział w dalszym rozwoju marki educarium na polskim rynku

• możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

• bardzo dobrą, nieformalną i inspirującą atmosferę pracy w naszym eduZespole

O nas

Educarium to jeden z wiodących dostawców pomocy dydaktycznych do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie całej Polski.

W naszej branży jesteśmy niewątpliwie liderem jakości i innowacyjności.

Obecnie poszukujemy nowego członka do naszego kreatywnego i energicznego eduZespołu Marketingu!