Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelaria Prawna Janc & Partners sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka zespołu prawnego

Kancelaria Prawna Janc & Partners sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie organizacyjne zespołu prawników,

  • dystrybucja korespondencji przychodzącej oraz obsługa korespondencji wychodzącej,

  • nadzór nad obiegiem, organizacją, przechowywaniem i archiwizacją dokumentacji,

  • telefoniczny kontakt z sądami, organami administracji publicznej, monitoring postępowań sądowych,

  • obsługa połączeń telefonicznych,

  • pomoc w przygotowaniu korespondencji z sądami, organami administracji publicznej i instytucjami edycja oraz formatowanie dokumentów,

  • organizacja spotkań/podróży służbowych prawników.

Nasze wymagania

  • komunikatywność, umiejętności koordynacyjne oraz organizacyjne, a także systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, ustalania priorytetów),

  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dużym atutem będzie praca w kancelarii prawniczej),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, MS Power Point i sprawna obsługa komputera.

O nas

Kancelaria Prawna Janc & Partners sp. k. z siedzibą w Warszawie, świadcząca pomoc prawną osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom w różnych obszarach działalności gospodarczej, poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent / Asystentka zespołu prawnego.