Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka zespołu prawnego

Kancelaria Adwokacka Włodarczyk Ziomek & Wojciechowski s.c.

aleja Jana Chrystiana Szucha 3

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza kancelarii z uwzględnieniem terminów sądowych,

  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,

  • prowadzenie prostej korespondencji, głownie z zakresu spraw organizacyjnych,

  • archiwizacja dokumentów,

  • okazjonalny kontakt telefoniczny z sądami, urzędami i komornikami,

  • wsparcie kancelarii w innych sprawach organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobre umiejętności z zakresu organizacji pracy,

  • systematyczność i odpowiedzialność, dokładność,

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie / znajomość specyfiki pracy kancelarii prawnej.

To oferujemy

  • możliwość przedłużenia umowy i nawiązania stałej współpracy (zatrudnienia),

  • kameralny zespół i spokojna atmosfera.

O nas

Kancelaria Adwokacka Włodarczyk Ziomek & Wojciechowski s.c. jest działającą od ponad 12 lat warszawską firmą prawniczą specjalizującą się m.in. w obsłudze przedsiębiorców zarówno w zakresie obsługi bieżącej, transakcyjnej jak i w prowadzeniu postępowań procesowych.