Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka zespołu z językiem niemieckim

Ecotec Polska Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Światowa 22, Włochy, Warszawa, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu koordynacji projektów oraz działu personalnego w codziennych zadaniach,

  • przygotowywanie dokumentów dla Pracowników,

  • poszukiwanie i rezerwowanie zakwaterowań na terenie Niemiec, Polski i innych krajów,

  • kontakt z wynajmującymi (rozliczenia, szczegóły wynajmu, braki wyposażenia, usterki, przedłużenia okresu wynajmu itp.),

  • przekazywanie informacji dot. zakwaterowania do zatrudnionych Pracowników,

  • utrzymywanie dobrych relacji z Pracownikami,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz wzajemne wsparcie w procesie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • język niemiecki min. B2 umożliwiający swobodną komunikację (warunek konieczny),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w administracji (min. 1 rok),

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami,

  • skrupulatność i dokładność.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie zgranego zespołu,

  • dogodną lokalizację biura,

  • dostępny codzienny catering zewnętrzny,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Lunch Pass i Multisport.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Ecotec zajmującej się budową i serwisowaniem farm solarnych, a także budową ekranów akustycznych Systemu Ecotec. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Zespołu.

Przewiń do profilu firmy