Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka

LUG Light FactoryO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnego wsparcia w zakresie w bieżących obowiązkach i projektach
  • zarządzanie kalendarzem spotkań zewnętrznych i wewnętrznych oraz ich przygotowaniem i przebiegiem
  • przygotowywanie notatek i nadzór nad terminową realizacją zaleceń
  • organizacja podróży służbowych i ich rozliczania
  • organizacja spotkań
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji i korespondencji w wymaganym zakresie
  • wsparcie administracyjne, m.in. przygotowywanie pism, wniosków, dokumentów formalnych
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziana
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • elastyczności w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • objęcie stanowiska wspieranego szkoleniami
  • skorzystanie z karty Multisport
  • dołączenie do grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestniczenie w zorganizowanych grupach sportowych
  • aktywna integracja z koleżankami i kolegami

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Asystent / Asystentka, Zielona Góra