Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka

LUG Light Factory

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnego wsparcia w zakresie w bieżących obowiązkach i projektach

  • zarządzanie kalendarzem spotkań zewnętrznych i wewnętrznych oraz ich przygotowaniem i przebiegiem

  • przygotowywanie notatek i nadzór nad terminową realizacją zaleceń

  • organizacja podróży służbowych i ich rozliczania

  • organizacja spotkań

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji i korespondencji w wymaganym zakresie

  • wsparcie administracyjne, m.in. przygotowywanie pism, wniosków, dokumentów formalnych

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziana

  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office

  • elastyczności w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • objęcie stanowiska wspieranego szkoleniami

  • skorzystanie z karty Multisport

  • dołączenie do grupowego ubezpieczenia na życie

  • uczestniczenie w zorganizowanych grupach sportowych

  • aktywna integracja z koleżankami i kolegami

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Przewiń do profilu firmy