Oferta pracy

ENMS INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Asystent Audytora Energetycznego

ENMS INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 12 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Udział w charakterze członka zespołu audytowego w audytach energetycznych przedsiębiorstw i projektach w zakresie poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach, obejmujący wykonywanie wybranych raportów i analiz dotyczących wykorzystania energii w poszczególnych obszarach jej wykorzystania w zakładach przemysłowych, przedstawianie rekomendacji poprawy efektywności energetycznej oraz ich opłacalności; dobór optymalnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Otwartość i komunikatywność

  • Nastawienie na ciągły rozwój

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży

  • Liczne szkolenia wewnętrzne prowadzone przez praktyków

  • Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji i nabywania nowych kompetencji w zakresie szeroko pojętego zarządzania energią pod okiem doświadczonych audytorów i konsultantów

  • Pracę z przedsiębiorstwami będącymi liderami w swoich branżach

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Tak się u nas pracuje