Asystent Automatyk ds. informatyki przemysłowej

  • Gliwice, Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Asystent
  • 07.06.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 07.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Gliwice | Numer ref.: ASA/037/JKA

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji z branży automotive
    • Transport pracowniczy z wielu miejscowości (Poręba, Zawiercie, Będzin, Dąbrowa, Sosnowiec, Bytom)
    • Elastyczny harmonogram pracy dostosowany do zajęć na studiach
    • Pracę w niepełnym wymiarze godzin
    • Sukcesywny wzrost wynagrodzenia uzależniony od rozwoju i nabywanego doświadczenia
    • Szkolenia branżowe, dostęp do najnowszych technologii, udział w ciekawych projektach
    • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy po zakończeniu studiów
    • Referencje

    Kluczowe zadania:

    • Wsparcie dla Inżynierów Automatyków we wdrażaniu nowych projektów
    • Konserwacja, modyfikacja i tworzenie przemysłowych systemów informatycznych w tym oprogramowania
    • Diagnostyka i usprawnianie układów automatyki
    • Współpraca z działem IT w zakresie cyberbezpieczeństwa sieci przemysłowych
    • Wsparcie dla Inżynierów Automatyków w usprawnianiu przemysłowej infrastruktury informatycznej

    Zakres obowiązków uzależniony jest od poziomu studiów i posiadanej wiedzy.

    Wymagania:

    • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki oraz budowy i sterowania maszyn
    • Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi i pneumatycznymi
    • Podstawy z zakresu programowania sterowników PLC
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
    • Mile widziana znajomość środowiska MsSQL, a także programowania obiektywowego (VB, C#) lub chęć rozwoju w tym zakresie
    • Chęć związania swojej przyszłości z zawodem Inżyniera Automatyka
    • Status studenta studiów dziennych lub wieczorowych na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Elektryka, Elektromechanika, Elektronika będzie dodatkowym atutem

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis