Oferta pracy

Asystent Automatyk

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

  • Jana Gutenberga 6, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna

Jana Gutenberga 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla Specjalistów Automatyków we wdrażaniu nowych projektów oraz usprawnianiu procesu technologicznego

  • Diagnostyka i usprawnianie programów układów automatyki

  • Pomoc w zakresie planowania prewencji maszyn nieprodukcyjnych

  • Udział w rozwoju procedur jakości oraz współtworzeniu instrukcji

  • Raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Studia w toku – II-III rok studiów dziennych na kierunku: Automatyka i Robotyka – aktualny status studenta

  • Podstawy wiedzy praktycznej lub teoretycznej z techniki cyfrowej

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10, wraz z umiejętnością jego instalacji oraz konfiguracji lub chęć rozwoju w tym zakresie

  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel

  • Podstawy z zakresu programowania sterowników PLC

  • Komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • Samodzielność w zdobywaniu wiedzy i rozwiązywaniu problemów, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Motywacja do rozwoju swoich umiejętności technicznych i organizacyjnych

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość baz danych oraz programowania C, C++, Python

  • Znajomość sterowników Mitsubishi

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy - zlecenia

  • Elastyczny harmonogram zadań (dostosowany do zajęć na studiach)

  • Sukcesywny wzrost wynagrodzenia uzależniony od rozwoju i nabywanego doświadczenia

  • Praktyczną naukę pracy na stanowisku związanym z Automatyką oraz Utrzymaniem Ruchu

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy po zakończeniu studiów

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie kwalifikacyjne

3

Decyzja o zatrudnieniu

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową.

Dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!

Przewiń do profilu firmy